Siyahtan | Siyah Sevenlerin Markası

iade-ve-degisim

 

Kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde siyahtan.com tarafından adınıza düzenlemiş olan fatura ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

•İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

•Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

•İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

.İade ve değişimde*Külotlar, silikon ürünler, takı ve korselerde hijyen dolayısıyla değişim ya da iade yapılmamaktadır.

•İade etmek istediğiniz ürün kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmamaktadır. İade edeceğiniz ürünü  PTT Kargo 503485342 posta gönderim numarası ile yapmanız gerekir. 

İade İşlemleri;

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Para iadesi talep ederseniz, sistem dekontunuzu reddettiğiniz gün otomatik olarak iade bedelini siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise bilgilerini dolduracağınız banka hesabınıza yansıtacaktır. 

Site üzerindeki ürün resimlerinden farklı olarak veya ek olarak istenilen özelliklerde ürün üretildiği zaman geri iade veya değişim hakkınız bulunmamaktadır.